Práve pripravujeme

Danceart

30. apríla 2021 (piatok) o 10:00 h

Príspevky 2% z daní za rok 2020.

Miesto konania: Dance Art, Pod gaštanmi 2, 82107 Bratislava

Milí priatelia,

my všetci v DanceArt sme nesmierne vďační, že s vašou pomocou dokážeme udržiavať priestor pre tanec vo vašich srdciach,  zažínať lásku k nemu u vašich detí a byť s vami na našich parketoch najviac, ako je to možné. Počas mnohých rokov sme vybudovali systém, v ktorom si každý z nás našiel presne to čo tanec človeku dokáže dať, zábavu uvoľnenie radosť, výzvy, splnený sen.

Ešte minulý rok sme vás žiadali ako registrovaný subjekt poberateľ 2% z vašich daní, o príspevok, pomocou ktorého sme dokázali udržať vysokú úroveň aktivít našej tanečnej školy. V priebehu roku sa ukázalo, že aj vďaka vašej pomoci sa nám podarilo ako tak prežiť. Nečakaný a zákerný nepriateľ a boj proti nemu nás a tým aj vás na dlhé dni vyhnal z našich priestorov, ktoré sme nútení ak chceme prežiť do budúcnosti naďalej strážiť, vykurovať, upratovať a v rámci možností aj zveľaďovať.

Keď sme si na začiatku nového školského roku mysleli, že môžeme znovu začať a rozbehli sme kurzy, dostali deti späť na parket, prišla druhá vlna pandémie a naša škola ostala prázdna a my sme sa ocitli v priamom existenčnom ohrození. O to naliehavejšie vás prosíme o 2% z vašich daní, ktoré sa v spoločnej kase stratia, ale nám pomôžu byť s vami a prečkať pandémiu v stave aby sme po jej odznení mohli začať naplno odznovu. Pre rok 2020 sme registrovaný poberateľ 2% podielu daní. Na overenie registra stačí vyhľadať naše združenie napr. zadaním IČO 45772355.

Interaktívny formulár Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane.

Potvrdenie o zaplatení dane za rok 2020

Údaje o prijímateľovi 2% daní na vyplnenie do interaktívneho formulára

Za vašu pomoc vám úprimne ďakujeme a tešíme sa na stretnutie v našej tanečnej škole čo najskôr a bez obmedzení.

Ďakuje  kolektív OZ DanceArt

 


 

Môj účet

Registrovať
Vyžiadanie hesla

Naše platobné údaje

Bezhotovostné platby na účet občianského združenia je možné uskutočniť :

OZ DanceArt
Pod gaštanmi 2
82107 Bratislava
IČO 45772355
Tatrabanka a.s.
SK4411000000002949033094

Za kurzy je už teraz možné platiť cez internet všetkými dostupnými spôsobmi prevodov aj prostredníctvom kreditných, alebo debetných kariet.

Od 3.5.2018 prijímame karty MULTISPORT.

Čítať viac