Práve pripravujeme

Danceart

30. septembra 2023 (sobota) o 10:00 h

Príspevky 2% z daní za rok 2022.

Miesto konania: Dance Art, Pod gaštanmi 2, 82107 Bratislava

Milí priatelia,

my všetci v DanceArt sme nesmierne vďační, že s vašou pomocou dokážeme udržiavať priestor pre tanec vo vašich srdciach,  zažínať lásku k nemu u vašich detí a byť s vami na našich parketoch najviac, ako je to možné. Počas mnohých rokov sme vybudovali systém, v ktorom si každý z nás našiel presne to čo tanec človeku dokáže dať, zábavu uvoľnenie radosť, výzvy, splnený sen.

Ešte minulý rok sme vás žiadali ako registrovaný subjekt poberateľ 2% z vašich daní, o príspevok, pomocou ktorého sme dokázali udržať vysokú úroveň aktivít našej tanečnej školy. V priebehu roku sa ukázalo, že aj vďaka vašej pomoci sa nám podarilo ako tak prežiť. Nový nečakaný a zákerný nepriateľ zdražovanie a inflácia nás stojí nemálo energie síl, ale hlavne finančných prostriedkov.

Keď sme si na začiatku minulého roku mysleli, že môžeme po pandémii znovu začať a rozbehli sme kurzy,  naša škola sa ocitla v novom existenčnom ohrození. Zvýšené nájomné, drahšie energie a aj naši milí klienti musia hospodáriť efektívnejšie so svojimi prostriedkami. O to naliehavejšie vás prosíme o 2% z vašich daní, ktoré sa v spoločnej kase stratia, ale nám pomôžu byť s vami a prečkať ťažké časy. Pre rok 2022 sme registrovaný poberateľ 2% podielu daní. Na overenie registra stačí vyhľadať naše združenie napr. zadaním IČO 45772355.

Editovateľné tlačivo Finančnej správy môžete vyplniť po zadaní nášho IČO: 45772355

Evidenčné číslo NCRpo: 7145/2021
Názov: DanceArt
IČO: 45772355
Právna forma: Občianske združenie
Ulica: Pod gaštanmi 2
Mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
PSČ: 82107
Dátum registrácie: 23.11.2021 10:10:19
Bankový účet: SK4411000000002949033094, Tatra banka, a.s.

Platný formulár za zdaňovacie obvdobie 2022 : Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane.

Potvrdenie o zaplatení dane za rok 2022/Vzor/

Za vašu pomoc vám úprimne ďakujeme a tešíme sa na stretnutie v našej tanečnej škole čo najskôr a bez obmedzení.

Ďakuje  kolektív OZ DanceArt

 


 


Danceart

Ponuka práce.

Miesto konania: DanceArt, Pod gaštanmi 2, 82107 Bratislava

Radi vás privítame v našom kolektíve,

ak máte organizačné schopnosti, máte radi hudbu a tanec a nevadí vám práca v popoľudnajších hodinách na polovičný uväzok tak vás radi zamestnáme na pozícii pracovník recepcie na skrátený úväzok.
Tanečná škola v Bratislave mestská časť Vrakuňa prijme pracovníka/pracovníčku na recepciu na prácu denne od 16.00 do 20,00. Vyžadujeme stredoškolské vzdelanie, prácu s počítačom na užívateľskej úrovni, príjemné vystupovanie, dobré komunikačné a organizačné schopnosti.  Medzi výhody, ktoré práca poskytuje patrí príjemné prostredie s bezproblémovým parkovaním, dobrý kolektív, možnosť zvýhodnených tanečných lekcií. Vyžadujeme bezúhonnosť a spoľahlivosť. Odmena za prácu na základe dohody za odpracovanú hodinu v čistom.  Miesto je vhodné aj pre študentov, alebo ženy na MD, alebo RD.
 


Danceart

Zlavomat.sk.

Miesto konania: DanceArt, Pod gaštanmi 2, 82107 Bratislava

Milí tanečníci,

Svadobná príprava
Plánujete svadbu? Nezabudli ste na nič podstatné? Pripravujete sa s budúcim ženíchom či nevestou na váš veľký deň a možno zistíte, že ešte niečo chýba k dokonalosti. Nezabudnite na svadobný tanec! Ťažko si predstaviť poriadnu svadobnú zábavu bez tanca a otvárať tanečný parket by nemal nikto iný, ako ženích s nevestou. Nenechajte nič na náhodu a zverte tvorbu vášho ideálneho svadobného tanca nám. Tu vás čakajú lekcie so špičkovými tanečníkmi, profesionálnymi lektormi tanca s mnohoročnými skúsenosťami s tanečnou prípravou mladomanželov.
Pripravili sme pre vás svadobný kurz, ktorý pozostáva zo štyroch 60-minútových lekcií.  Cena kurzu pre osobu je 29€, čo predstavuje 53% zľavu oproti pôvodnej cene 55€.
Tanečná škola DanceArt už viac ako 15 rokov ponúka kvalitnú výuku tanca pre snúbencov. S našou pomocou bude váš tanec na svadbe pôsobiť efektne a zároveň nenútene. Vy sami sa budete cítiť komfortne a sebaisto, čím si svoj veľký deň užijete bez stresu a obáv.

 

Môj účet

Registrovať
Vyžiadanie hesla

Naše platobné údaje

Bezhotovostné platby na účet občianského združenia je možné uskutočniť :

OZ DanceArt
Pod gaštanmi 2
82107 Bratislava
IČO 45772355
Tatrabanka a.s.
SK4411000000002949033094

Za kurzy je už teraz možné platiť cez internet všetkými dostupnými spôsobmi prevodov aj prostredníctvom kreditných, alebo debetných kariet.

 

Čítať viac