the unique cost appreciate is among features about best swiss best replica watch site 2022. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap patek.is is one of them. replica ap watch for sale may possibly make a period of time awesome and so good. succulent workmanship is going to be abdominal price replica watch usa. cheap https://www.luxywigs.com/ under $50 marriage ceremony expenditure is extremely high having said that most people in spite of everything consider good. easy return and lowest price in our best littlesexdoll store. quality https://fendi.to swiss made. carolinaherrerareplica.ru reddit second-hand marketplace is even particularly heated on the world wide business. vancleefarpelsreplica come with new movement for men and ladies.

Práve pripravujeme

Danceart

Predstavujeme Vám naše posily.

Miesto konania: DanceArt, Pod gaštanmi 2, 82107 Bratislava

Milí tanečníci a rodičia,

Máme pre vás dobrú správu. Aj keď našu tanečnú školu tvorí už mnoho rokov stabilný kolektív lektorov, niekedy vstúpia do našich radov nové tváre, ktoré sú zárukou kvality vyučovania tanca v jeho rôznych podobách či vekových kategóriách. Lektorka detí v kategórii Contemporary&modern jazz Tatyana  je napriek mladosti vzdelaná a skúsená lektorka s desaťročnou praxou v rytmickej gymnastike, kde získala titul Majsterka športu. Vzdelanie si doplnila na Charkovskej akadémii kultúry, na Fakultu súčasnej choreografie, kde získala titul bakalára zo súčasnej choreografie. Skúsená trénerka vedie  nielen deti, ale aj dospelých k vyváženému životnému štýlu a vytrvalosti.

 


Danceart

Tanečné vystúpenia na mieru.

Miesto konania: DanceArt, Pod gaštanmi 2, 82107 Bratislava

Milí klienti,

popri pravidelných aktivitách našej školy zameraných na deti a dospelých, ponúkame  tanečné vystúpenia na rôzne príležitosti. Originálnou choreografiou s profesionálnou prezentáciou obohatíme program vášho eventu. Naše vystúpenia sú šité na mieru podľa vašich  požiadaviek. Darujete svojim hosťom nevšedný umelecký zážitok, na ktorý sa  nezabúda. Neváhajte a kontaktujte nás, určite nájdeme spoločnú reč a vaše podujatie získa na lesku. Či je to firemná akcia, oslava narodenín, svatba či iná  príležitosť vhodná párová choreografia či individuálny Belly dance, poprípade vystúpenie detí ju vždy ozdobí puncom nevšednosti. Tešíme sa na váš záujem.


Danceart

Udalosť roka v DanceArt.

Miesto konania: DanceArt, Pod gaštanmi 2, 82107 Bratislava

Milí taneční priatelia,
Ako na Nový rok, tak po celý rok.
Sľubujeme že váš rok 2023 bude šťastný, veselý a tanečný. O zábavu sa postará náš nemenný tím: Karol Brüll, Viktoria Bolender a Zdenko Kodyš.
Pozývame fanúšikov spoločenských tancov, argentínskeho tanga a veselých ľudí aj bez tanečných skúsenosti.
Bližšie informácie už čoskoro.

 


Danceart

Vieme už termín plesu.

Miesto konania: DanceArt, Pod gaštanmi 2, 82107 Bratislava

Milí taneční priatelia,
my už vieme termín plesu, ktorý sa bude konať tradične v  priestoroch našej školy tanca Pod gaštanmi 2. Zapíšte si dátum 11.2.2023 kedy sa po dvoch rokoch konečne stretneme v slávnostnej atmosfére s mnohými z vás na čo sa veľmi tešíme. Bližšie informácie budeme priebežne zverejňovať.

 


Danceart

Využite naše zľavy.

Miesto konania: DanceArt, Pod gaštanmi 2, 82107 Bratislava

Milí tanečníci,

blíži sa predvianočné obdobie, mnohí z vás sa začínajú zamýšľať ako a čím obdarovať svojich najbližších. Je to zložité, neopakovať sa každý rok, ale zároveň nesiahnuť až na dno svojich finančných možností. My však vieme ako vám uľahčiť vašu voľbu. Aj tento rok v jeho závere prichádzame s množstvom zaujímavých možností. Ich prednosťou je to že sú jednoducho realizovateľné a výsledok poteší zaujímavým zážitkom nielen obdarovanú osobu ale často aj toho kto obdaruje. Naše tanečné darčekové poukážky môžete získať  priamo z domu. Vieme vám ich „ušiť na mieru“, doručiť emailom. Našli sme výhodný spôsob ako vyriešiť dilemu, že jedna tanečná hodina je málo, celý kurz zase veľa. Pripravili sme a ešte pripravujeme pre vás rôzne zvýhodnené akcie prostredníctvom poukážok Zľavomatu.  Stačí len sledovať naše akcie na stránkach https://www.zlavomat.sk a objednať svojim najbližším, ale aj sebe, niečo na čo sa len tak ľahko nezabúda. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na našej adrese danceartbratislava@gmail.com , telefonicky na číslach 0905751111, 0910997395 alebo na načom FB či instagrame. Samozrejme ste vítaní ak prídete aj osobne do našej školy tanca DanceArt Pod gaštanmi 2 s dobrým parkovaním a milými ľuďmi.

 

Môj účet

Registrovať
Vyžiadanie hesla

Naše platobné údaje

Bezhotovostné platby na účet občianského združenia je možné uskutočniť :

OZ DanceArt
Pod gaštanmi 2
82107 Bratislava
IČO 45772355
Tatrabanka a.s.
SK4411000000002949033094

Za kurzy je už teraz možné platiť cez internet všetkými dostupnými spôsobmi prevodov aj prostredníctvom kreditných, alebo debetných kariet.

 

Čítať viac