Registrácia nového zákazníka

Po registrácii sa budete môcť prihlásiť do klientskej oblasti DANCE ART | Štúdio tanca, prezerať neverejné informácie, zisťovať Vaše ceny, zostavovať si nákupný košík a ak budete mať záujem, realizovať elektronické objednávky v klientskej oblasti DANCE ART | Štúdio tanca. Registrácia je nezáväzná. Po registrácii nie je nutné nič objednávať, ide iba o registrované prezeranie ponúkaných produktov a Vašich cien s možnosťou rýchleho vyhľadania podľa výrobcov, skupín, alebo kľúčových slov. A pokiaľ budete mať záujem o vytvorenie objednávky, je možné ju realizovať jednoducho bez zdĺhavého vyplňovania a zbytočnej administratívy. Ak máte nejaký problém, kontaktujte prosím správcu týchto stránok, e-mail alex@vonex.sk, tel. +421 905 751 111.

UPOZORNENIE: Keď Vám nepríde mail s heslom a ste si istý/á, že ste zadal/a správnu e-mailovú adresu, pozrite si prosím SPAM Vášho poštového serveru alebo klienta, tam by ste správu s heslom mali nájsť.

Prosím, vyplňte nasledujúci formulár o novom klientovi.

Základné údaje
Pokiaľ registrujete firmu
Adresa zákazníka
Prihlasovanie (s týmto menom sa budete prihlasovať do klientskej oblasti)*
Môj účet

Registrovať
Vyžiadanie hesla

Naše platobné údaje

Bezhotovostné platby na účet občianského združenia je možné uskutočniť :

OZ DanceArt
Pod gaštanmi 2
82107 Bratislava
IČO 45772355
Tatrabanka a.s.
SK4411000000002949033094

Za kurzy je už teraz možné platiť cez internet všetkými dostupnými spôsobmi prevodov aj prostredníctvom kreditných, alebo debetných kariet.

 

Čítať viac