O nás

  • V nedávnej minulosti sa prevažne tancovalo keď sa muselo. Dnes je tanec vyhľadávaná aktivita ľudí všetkých generácii. My sme radi, že dnes vieme poskytnúť nielen profesionálny prístup, ale predovšetkým prostredie v ktorom sa naši klienti cítia dobre a radi sa k nám vracajú.
  •  
Aktuálne sa tanec stáva preferovanou pohybovou aktivitou pre ľudí všetkých generácii. V minulosti sme sa s tancom stretávali na viac menej formálnych akciách, na profesionálnej či súťažnej úrovni. Do povedomia verejnosti sa dostali aj tanečné, venčeky, stužkové, kde sa vždy zišlo zvládnutie pár krokov z klasiky. Samozrejme významné životné udalosti, svadby a výročia  sa bez tanca neobišli. Na nich sa striedali ľudové tance s rytmickým pohybom účastníkov zábavy. V ostatných rokoch sa aj tanec a jeho výuka stali predmetom podnikania. Otvárajú sa tanečné školy, či štúdia, ktoré fungujú pod rôznymi organizačnými štruktúrami. Začína sa objavovať dopyt po profesionálnych lektoroch a marketing tanečných škôl sa sústreďuje na získavanie klientov, od najmladších ročníkov až po seniorov. Konkurencia v oblasti tanca rýchlo vyplnila dieru na trhu. Zároveň sa aj klientela tanečných škôl dostáva na veľmi vysokú úroveň, ktorá je schopná vybrať si to najlepšie čo sa v tejto oblasti ponúka. Záujemci o tanec už nehladia na cenu ako na hlavný nástroj voľby miesta kde sa chcú ponoriť do víru tanca. Klienti si dnes môžu vybrať, hľadajú prostredie, prístup lektorov, ale v nemalej miere aj parkovanie či služby šité na mieru. Dnes sa už nedá prežiť v prenajatej telocvični, s jedným počítačom, ktorý slúži na prezentáciu tanečníkov, hudbu prípadne provizórne svetelné efekty či so šatňami, kde si žiaci zabudnú prezuvky, alebo prepotené tričko.
                Naše tanečné štúdio DanceArt monitoruje všetko nové vo svete tanca a pozorne a snaží sa monitorovať záujem  budúcich klientov. Už tri roky sídli v útulných priestoroch s troma tanečnými sálami s vysokými stropmi a kvalitnými podlahami. Profesionálni lektori tanca dávajú dôraz na výber a kvalitu hudby, neodpozerané choreografie, venujú sa tiež výzdobe sál aby korešpondovali s práve prebiehajúcou výukou. Podobne ako sa naši tanečníci učia od nás my sa učíme vnímať ich nároky a poskytnúť každému z nich prístup ktorý mu najlepšie vyhovuje a posúva ho k jeho cieľom. Rýchlo sme pochopili že aj ten najlepší lektor ovešaný rôznymi titulmi neznamená záruku že sa tanečník bude cítiť uvoľnene a bude sa k nám vracať a navštevovať rôzne úrovne tancov ktoré si zvolil. Postupne sme zaviedli a ďalej zavádzame rôzne vymoženosti, ktoré zjednodušujú kontakty s našimi  existujúcimi alebo budúcimi tanečníkmi.

 

  1. -Samozrejmosťou je dobré parkovanie, ktoré môžeme rozšíriť podľa potrieb
  2. -Recepcia, ktorá testuje kartový evidenčný systém platieb a hodín tanečníkov
  3. -Objednanie kurzov, alebo tanečného tovaru  cez e-shop
  4. -Možnosť platieb cez internetové bankovníctvo a platobné karty
  5. -Plne využívame prednosti komunikácie cez sociálne siete
  6. -Voľná zábava v tančiarňach a plesoch
  7. -Naše priestory vieme poskytnúť záujemcom a pripraviť ich na rozličné príležitosti
  8.  
Našim cieľom nie je získať peniaze zákazníkov, ale v prípade záujmu im umožniť oboznámenie sa s našou ponukou na mieste poskytnúť im jednorazové vstupy. V prípade záujmu zabezpečíme pre záujemcov individuálne na mieru šité lekcie.  Vítame s otvorenou náručou záujemcov o svadobné tance, študentov pred stužkovou, naprázdno nevyjdú ani športovo ladení tanečníci či deti. Všetko robíme s láskou k tancu, ktorú vám chceme v plnej miere odovzdať.

 

Kde je láska tam sa tancuje, to jednoducho musíte zažiť.

Môj účet

Registrovať
Vyžiadanie hesla

Naše platobné údaje

Bezhotovostné platby na účet občianského združenia je možné uskutočniť :

OZ DanceArt
Pod gaštanmi 2
82107 Bratislava
IČO 45772355
Tatrabanka a.s.
SK4411000000002949033094

Za kurzy je už teraz možné platiť cez internet všetkými dostupnými spôsobmi prevodov aj prostredníctvom kreditných, alebo debetných kariet.

 

Čítať viac