the unique cost appreciate is among features about best swiss best replica watch site 2022. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap patek.is is one of them. replica ap watch for sale may possibly make a period of time awesome and so good. succulent workmanship is going to be abdominal price replica watch usa. cheap https://www.luxywigs.com/ under $50 marriage ceremony expenditure is extremely high having said that most people in spite of everything consider good. easy return and lowest price in our best littlesexdoll store. quality https://fendi.to swiss made. carolinaherrerareplica.ru reddit second-hand marketplace is even particularly heated on the world wide business. vancleefarpelsreplica come with new movement for men and ladies.

Často kladené otázky

Som úplný začiatočník a mám pocit, že mi narástli dve ľavé nohy. Dá sa s tým niečo robiť?

 • Samozrejme, tanec je zručnosť, ktorá sa získava tréningom. Tancovať sa vie naučiť naozaj každý.

Mám XX rokov. Máte v ponuke lekcie aj pre mňa?

 • Áno, nikdy nie je príliš neskoro začať tancovať. Ani príliš skoro, ale naša ponuka je zatiaľ obmedzená na deti od troch rokov.

Potrebujem špeciálnu obuv a oblečenie?

 • Nie, stačí keď si prinesiete na prezutie akékoľvek topánky, v ktorých sa vám dobre chodí. U nás si neskôr môžete zakúpiť špecializovanú tanečnú obuv od poprednej anglickej firmy International už od 64 Eur.

Ako dlho mi potrvá, kým sa naučím tancovať?

 • Na túto otázku neexistuje odpoveď. Tempo učenia sa je individuálne, rôzne tanečné štýly si vyžadujú odlišný čas atď. Už po prvej lekcii však budete ovládať pár základných tanečných pohybov z tanca, ktorý ste si zvolili. 

Môžem sa učiť aj niekoľko rôznych tancov naraz? Nebude sa mi to mýliť?

 • Práve naopak, ak absolvujete paralelne dva alebo viac kurzov, budete sa rýchlejšie zlepšovať v každom z nich.

Vo vašej ponuke som nenašiel presne ten tanec, ktorý ma zaujíma.

 • Zavolajte nám, alebo napíšte. Možnosti sú o dosť širšie ako aktuálna ponuka kurzov. Ak by sme Vami vybranému tanečnému štýlu nevenovali, poradíme, na koho sa môžete obrátiť.

Ako často by som mal chodiť na tanečnú?

 • Minimálne raz za týždeň, odporúčame však absolvovať dve hodiny týždenne.

Ako si mám precvičiť tanečné variácie, keď na to nemám doma vhodný priestor?

 • U nás v tanečnej škole sa konajú každý týždeň tzv. praktiká, kde si pod dohľadom jedného z lektorov môžete zopakovať a vycibriť tanečné kroky.

Potrebujem prísť na kurzy s tanečným partnerom?

 • Nie, aj keď ideálne je, ak prídete ako tanečný pár. V prípade, že sa prihlásite sólo, možete si tu partnera nájsť, alebo možete za malý príplatok k lekcii absolvovať tanečný kurz s profesionálnym tanečným partnerom z našej školy. Máme však v ponuke aj lekcie, na ktorých sa tancuje sólovo.

Potrebujem absolvovať tanečné lekcie, ale nechcem, aby ma pri tom niekto videl.

 • Naše tanečné štúdio je na súkromné lekcie po dohode k dispozícii 24 hodín denne, a výuka tanca može prebiehať za zavretými dverami. Nikto vás nebude rušiť.

Chcem sa naučiť tancovať čo najlepšie v čo najkratšom čase.

 • Využite ponuku súkomných tanečných lekcií. Naši lektori sú špičkoví profesionálni tanečníci, ak je Vašim cieľom naučiť sa čo najlepšie tancovať, ste na správnej adrese.

Potreboval by som vedieť podmienky podmienky a pravidlá tanečnej školy Dance Art.

Môj účet

Registrovať
Vyžiadanie hesla

Naše platobné údaje

Bezhotovostné platby na účet občianského združenia je možné uskutočniť :

OZ DanceArt
Pod gaštanmi 2
82107 Bratislava
IČO 45772355
Tatrabanka a.s.
SK4411000000002949033094

Za kurzy je už teraz možné platiť cez internet všetkými dostupnými spôsobmi prevodov aj prostredníctvom kreditných, alebo debetných kariet.

 

Čítať viac