Práve pripravujeme

Danceart

27. augusta 2019 (utorok) o 19:30 h

Workshop Tango argentino - 3 najčastejšie zlozvyky a Nuevo.

Miesto konania: Dance Art, Pod gaštanmi 2, 82107 Bratislava

Milí tangueros a tangueras,

aj vy už túžobne čakáte na blížiacu sa novú tanečnú sezónu u nás v DanceArte rovnako ako my? Máte pocit, že je na čase urobiť niečo viac pre seba a svoje zlepšenie v tangu? V tom prípade prijmite naše pozvanie na 2 workshopy s netradičným obsahom.

Na prvom workshope s názvom „3 najčastejšie zlozvyky v tangu a ako sa ich zbaviť”. Vám prezradíme, ako môžete tancovať oveľa, naozaj OVEĽA lepšie. Zistíte, že to nie je žiadna veda. Pomôžeme vám bližšie sa pozrieť na to, či nemáte niektoré zlozvyky. Tie sú hlavnou príčinou, ktoré brzdia asi tak 99% tanečníkov. Na workshope na ne spolu nájdeme účinný liek. A čo potom? Ľahko a jednoducho bez zbytočného bremena zdoláte nové tanečné výzvy.

Druhý workshop s názvom „Tango Nuevo - viazaná improvizácia verzus voľná improvizácia ” je voľným pokračovaním workshopu číslo jedna. Ak sa vám podarí absolvovať len jeden z nich, môžete nám veriť, že sa vám to zíde nielen na tanečnom parkete, ale aj vo vašom ďalšom rozvíjaní tanečných zručností.
Tango nuevo je pre mnohých z nás čerešničkou na torte tanga. Aby ste si aj vy mohli túto dobrotu naplno vychutnať, pripravili sme pre vás recept so sladkou odmenou na konci v podobe nuevo-sebavedomia. Už sa nikdy nebudete musieť zdráhať ísť na parket, keď zahrá TJ niečo z 21. storočia.

Hovorí sa, že 1+1=2. My sme sa rozhodli toto pravidlo zmeniť na 1+1=3 pre všetkých, ktorí si zakúpia oba workshopy naraz. Inými slovami treťou výhodou je naša zvýhodnená cena pre prvých 10 párov, ktoré sa prihlásia na oba workshopy.

Termín workshpu č.1 „3 najčastejšie zlozvyky v tangu a ako sa ich zbaviť” : 27.8.2019

Termín workshpu č.2 „Tango Nuevo - viazaná improvizácia verzus voľná improvizácia ” : 3.9.2019

Dĺžka každého workshopu: 90 min.

Cena 1 workshopu 16 eur/osoba.

Zvýhodnená cena oboch workshopov spolu pre prvých 10 prihlásených párov: 24 eur/osoba.
Prihlasovanie formou e-mailu na info@danceart.sk

Tešíme sa na vás

 


Danceart

25. septembra 2019 (streda) o 08:00 h

Skupinové kurzy Jogy.

Miesto konania: Dance Art, Pod gaštanmi 2, 82107 Bratislava

Skupinové lekcie jogy – Novinka v programe Dance Art

Prinášame Vám skupinové lekcie jogy pod vedením Miriam Bellušovej, na ktorých spoznáte jogové pozície, tzv. ásany a ich význam pre rozvoj vedomia. Naučíte sa správne pracovať s chrbticou a s  dychom.  Rozvíjaním jogovej praxe, ktorá pracuje s kreatívnymi predstavami a ladnými, akoby vzdušnými pohybmi, sa stabilizuje ľudské vedomie, zvyšuje sa psychická odolnosť, zlepší sa imunita organizmu.  Zo seba prekonávania sa  a vďaka nadhľadu  vzrastie sebadôvera a rozvinie sa slobodnejší  životný postoj. Na kurzoch sa budeme stretávať v stredu od 8,00 do 9,00 a vo štvrtok od 17,30 do 19,00.

Môj účet

Registrovať
Vyžiadanie hesla

Testujeme nový kartový evidenčný systém kurzov

Možnosť kontroly nevytancovaných lekcií cez internet.

Za kurzy je už teraz možné platiť cez internet všetkými dostupnými spôsobmi prevodov aj prostredníctvom kreditných, alebo debetných kariet.

Od 3.5.2018 prijímame karty MULTISPORT.

Čítať viac